T-Poradňa

Ako začať s obchodovaním bez skúseností a bez rizika

Najjednoduchšie je založiť si bezplatný demo účet, skúšať a popri tom študovať

369984

Chcel by som začať obchodovať, ale nemám takmer žiadne skúsenosti. Ako mám začať? Môžete mi poradiť, kde by som našiel bližšie informácie?

Ak nemáte žiadne skúsenosti s obchodovaním a neskúšali ste investovať ani na fiktívnych účtoch, ako prvé Vám odporúčam zaregistrovať si demo účet na stránke www.xtb.sk. Ide o účet s virtuálnymi peniazmi, na ktorom môžete začať okamžite a bez obmedzení trénovať a učiť sa zvládnuť prvé kroky.

Informácie a praktické rady k obchodovaniu či odpovede na Vaše otázky môžete získať prostredníctvom našich vzdelávacích akcií, najmä seminárov pre začínajúcich obchodníkov alebo online prednášok. K dispozícii máme tiež veľké množstvo zaujímavých vzdelávacích materiálov, ktoré spolu s video manuálmi nájdete v sekcii Vzdelanie na našej stránke.


Vanda Zajacová vyštudovala odbor Financie, bankovníctvo, investovanie na ekonomickej fakulte Technickej univerzity v Košiciach. Úspešne sa venuje najmä obchodovaniu na komoditných trhoch so zameraním na poľnohospodárske plodiny. V XTB pôsobí od jej založenia na Slovensku.

Ilustračné foto na titulke - Marmit/sxc.hu

Diskusia (0reakcií)

Máte otázku o obchodovaní
na finančných trhoch?
Opýtajte sa expertov
v našej poradni!

Ako sa bez rizika naučiť obchodovať?
Založte si zdarma
demo účet!

Tagy:

akcie

,

burzy

,

dlhopisy

,

forex

,

komodity