T-Poradňa

Dajú sa kúpiť akcie firmy Suzhou a Lenovo?

Ak áno, ako pri nich postupovať

376533

Otázka: Chcel by som sa spýtať, či sa dajú na burze kúpiť akcie čínskej firmy Suzhou FOIF Co., 18 Tong Yuan Road, 215006, SUZHOU, CHINA. A ak áno, tak ako mám postupovať. Zaujímam sa i o spoločnosť Lenovo, podobne ako u predchádzajucej.

Podľa dát na Bloombergu sa akcie Suzhou FOIF neobchodujú na burze, čo sa týka Lenova, tak jeho akcie sú k dispozícii na viacerých burzách (Hongkong, New York, Frankfurt), k ich obchodovaniu je potrebné nájsť si brokera, ktorý túto akciu má vo svojej ponuke.


Kamil Boroš je absolvent Ekonomickej univerzity v Bratislave a Univerzity Martina Luthera v Halle, Nemecko. Má za sebou ukončené stáže na Európskej univerzite Viadrina vo Frankfurte nad Odrou a University of Economics and Business Administration vo Viedni. Vo vzdelávaní pokračuje na CFA inštitúte, kde úspešne zvládol prvé dve úrovne. Býva pravidelne citovaný všetkými poprednými slovenskými denníkmi a televíziami. V X-Trade Brokers pôsobí od roku 2008. Jeho blog si môžete prečítať na xtbsk.blogspot.com.

Ilustračné foto na titulke - Flickr.com

Diskusia (0reakcií)

Máte otázku o obchodovaní
na finančných trhoch?
Opýtajte sa expertov
v našej poradni!

Ako sa bez rizika naučiť obchodovať?
Založte si zdarma
demo účet!

Tagy:

akcie

,

dlhopisy

,

forex

,

komodity

,

Lenovo